Čakáme šteniatka *** Litter F on the way !!!

Krátky, ale prekrásny pobyt v Holandsku priniesol svoje ovocie. Mayečka čaká šteniatka a my urobíme všetko pre to, aby bola ona a jej malé gulôčky vporiadku. Na svet by sa mali ohlásiť po 20.júli 2017. Otcom je mladý,  priateľský  a nielen typovo – veľmi pekný Just George , pes narodený v Anglicku, v chovateľskej stanici Monalou. Máme veľkú radost

DERBY WINNER SHOW 2017 & CRUFTS qualification, Nitra 4.6.2017, Slovakia

Prvú júnovú nedelu sme s našou Manette vstúpili posledný krát do triedy mladých. Vybrali sme si práve tento deň kvôli rozhodkyni – špecialtistke na plemeno a taktiež možnej CRUFT kvalifikácii pre rok 2018. Konkurencia bola početná,ale Manettka si zachovala víťaznú fazónu –  do kruhu vchádzala ako najkrajšia, a ako  najkrajšia z neho aj vyšla. Ďakujeme za prísny, ale pekný posudok a tešíme sa do triedy strednej. Nakoĺko si v lete dávame výstavnú prestávku, bude v znamení relaxu,ale aj tréningu na vrchol tohotoročnej sezóny.                                                 SKJCH BERNEWA´S DOLCE MANETTE (15months)                                                                               trieda mladých : excellent 1, CAJC, CRUFTSkvalifikácia !!!
rozhodca : Mrs J.Stefancova,
 

PL CH JCH Sennenhund Rossii T-Love aka Muniek

Taktiež otec nášho posledného vrhu PL CH JCH Sennenhund Rossii T-Love úspešne reprezentoval naše krásne plemeno, ale aj naše E šteňacie deti v priebehu troch výstavných dní .  

                                                                                   Výsledky ***Results :                                          1x ResCAC, 2x CAC 1, ResCACIB, CACIB a BOB . Tešíme sa veľmi, z Munieka rastie krásny a dôstojný pes.

 

 

DERBY WINNER SHOW 2017& CRUFTS qualification, Nitra 4.6.2017, Slovakia
***** The last MANETTE´s show in the junior class  *****

Manette

SKJCH BERNEWA´S DOLCE MANETTE (15months)
(MultiCh HighOaks XTreme Makeover & SK GrCh CH JCH Bernewa´s Arwen Evenstar)

Results :
Junior class: excellent 1, CAJC, CRUFTS qualification !!!
Judge Mrs J.Stefancova, thank for professional and nice critics