Hanni a Grete – 2.týždeň *** 2nd week of our Golden girls

Prvý týždeň Grétky a Hanni *** The 1st week

Hanni a Grétka sú na svete *** Our twins Hanni & Grete arrived

13.2.2018 prišli na svet očakávané šteniatka.

1.deň – 1st day

Na prvotnom sone boli  vidieť iba dve guličky, ale my sme verili, že sa tam ešte dajaké iné ukrývajú. Nakoniec sme v rukách držali práve tieto dve princezné. Sú pre nás veľmi vzácne, jedno dievčatko sa podobá na tatínka Yogiho a to druhé na maminku Bebe. Dostali mená na počesť zimných olympijských víťaziek Liv Grete Poirée – Grétka  a Hanni Wenzel – Hanni,Hannička.

Vieme, že veľa ľudí čakalo na chlapčekov a ďalší na dievčatká doma aj vo svete. Ale tak to je, na jar 2017 Bebetka priviedla na svet 5chlapcov a teraz 2 dievčatká. Príroda je jedinečná aj vo svojich rozhodnutiach. Je treba ju počúvať, pretože iba Ona vie, prečo sa veci dejú. Pre nás nastáva najkrajší čas, kedže starostlivosť o dve šteniatka poskytuje veľa priestoru na rozmaznávanie a neskoršiu socializáciu.

Maminka Bebe je vporiadku a prirodzene sa ujala role mamičky. Yogi zatiaľ nechápe, prečo mu hovoríme, že sa stal tatínkom – bude ako vždy vyčkávať, kým sa dievčatká nepostavia na vlastné a nebudú vyzerať ako naozajstní psíci.

One year ago only boys, this time Bebe said : only girls. 13th February 2018 we welcome our litter G twins Grete & Hanni. 

Náš chlapčenský vrh E dnes slaví svoje 1.narodeniny***Our litter E is 1 year today

Práve pred rokom prišli na svet prvé Bebetkine bábätká- 5 chlapci , Edie, Ernie, Dega, Maccie a Žeňka. Všetci sú zdraví a krásni, a žijú v rodinách, kde im na nich veľmi záleží. Niektorí si užívají plnohodnotný rodinný život , iní sa okrem iného  preháňajú aj výstavnými kruhmi a to veľmi úspešne. Želáme si pre nich predovšetkým pevné zdravie, pretože krásne a milujúce domovy majú.

8.02.2017 CH Bernewa’s Bebe Daniels & C.I.B Sennenhund Rossii T-LOVE

The 1st birthday of litter E