Ako rastieme *** How we are growing(up to 7th week )

Hanni & Grete 6weeks

Naše zlaté (Golden )dvojičky nám rastú do krásy. Hanni sa podobá na maminku Bebe a starého otca Macca, a Grétka na tatínka Yogiho a oči má veľké po starej mame Ewe. Obidve behajú prekrásne, Hanni má hladký priestranný pohyb a aktivnejšia Gréta je to najrýchlešie šteniatko aké sme kedy mali,  keď beží “ normálne“ , aj jej pohyb je veľmi elegantný. Zúbky sú vporiadku, chvostíky bez zálomkov, žiadne hernie, hrdíme sa pevnými tmavými očami, chvostíky nosíme zatiaľ krásne.

Od 4.týždňa sme aj na pevnej strave, v jedálničku nájdete kuracie, hovädzie mäso, kuracie krídla, tlačenku z vnútornosti, držky, zeleninu, ovocie, kozie mlieko, domáci jogurt. Obidve vážia rovnako, majú ale rozdielnu srsť, takže Hanni je ako medvedík, Grete ako bábika.

Jedno dievčatko zostane doma, ale kedže rozhodnutie je veľmi ťažké, noví majitelia si musia ešte chvíľu počkať . Takže Grete či Hanni ? Uvidíme o týždeň.

We are seven weeks tomorrow , our weight is around 7kg. We are fed raw, the dry food is not tasty for us . One of us will stay in the kennel. The owners love both of us and it soooo difficult for them to choose. We will see the next week. 

Příspěvek byl publikován v rubrice News * Novinky a jeho autorem je bernewasblog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.