Výstavy našich odchovov u nás aj vo svete *** The Show world by Bernewa’s

Charlotte, Ernie, Žeňka, Degas, Ruženka, Xander, Myra, Barri ,Julyette                        veľa našich potomkov z vrhov D, E a F sa tiež zapojilo do výstavného života tu v Európe ako aj v zámorí. Sme šťastní, keď sú aj naši majitelia šťastní,  a veru , deti našej Mayi či Bebe sa vo svete nestratili.

VRH D :

Dolce sestry Julyette a Charlotte  robia radosť svojim majiteľom, ako nám Manette.  Charlottka (Bernewa’s Dolce Charlotte) vyhrala regionálnu výstavu v H.Královém (13.máj 2018, CZ) a  v letnej Bratislave (august 2018, IDS DuoDanube BA) bola  v triede otvorenej excellent 2, ResCAC . Sestra Julyette (Bernewa’s Dolce Julyette) si v triede otvorenej vybehala 1.miesto (16.jún 2018 Swords & District all breed championship show -Ireland), ale pre zmenu v Írsku.

VRH E :

Krásny Ernie (Bernewa’s Ernest de Chamaillard ) splnil podmienky pre titul Junior šampióna Slovenska,keď vyhral v augustovej DuoDanube Bratislave a  jeho brat Eugeni nazývaný Žeňa (Bernewa’s Eugene Boudine – UA) sa v minulých mesiacoch stal Junior šampiónom troch krajín – Ruska, Ukrajiny a Moldavska- všetko vo veku 18mesiacov, v posledne menovanej krajine získal aj titul Grand a SuperGrand Junior šampión, ale o tom sme písali už v marci, má už začatý aj titul ukrajinského šampióna.  Ďalší brat Degas ( Bernewa’s Edgar Degas ) nastúpil v slnečnom Taliansku  do triedy otvorenej (Club Show Viterbo, Italy, máj 2018) vo veku 16mesiacov a získal krásne 3.miesto . Veríme, že sa spolu s Žeňkou stretnú na jeseň vo Warszawe (EDS 2018) , kde ich obidve majiteľky prihlásili.

VRH F :

Ruženka (Bernewa’s Franklin E. Rosalind) v Americkom Utahu hneď na 1.výstave v siahla na Winners bitch (máj 2018) a podobne brat Xander (Bernewa’s Fleming Alexander ) pokračuje vo svojej  spanilej jazde (jún- august 2018,7bodov ) a ako poväčšinou najmladší pes zbiera prvé veľké ocenenia a  iba pár bodov ho delí od titulu AKC am. šampióna. Jeho sestra Myra (Bernewa’s Farrel Myra Juliet) žijúca v Maďarsku,v triede mladých (13.máj 2018, Szolnok CAC – HU) vyhrala a získala ocenenie HPJ (CAJC)  a o mesiac neskôr vo veku 10,5mesiacov taktiež HPJ (CAJC) a pridala aj titul BOS (3.jún 2018 CAC Jászberény junior class , excellent 1, HPJ, BOS).  Tmavokráska Barri (Bernewa’s Fran Barré – Sinoussi ), žijúca vo kanadskom Winnipegu má za sebou nielen prvé zdravotné testovania,ale aj ona so svojou majiteľkou vbieha do výstavných kruhov – a celkom úspešne,kedže si pripísala svoj prvý bod (BOB, 2.júl 2018) na ceste k titulu CA šampióna.

Příspěvek byl publikován v rubrice News * Novinky a jeho autorem je bernewasblog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.